У нашому закладі дошкільної освіти відбулося особливе та незабутнє свято – випускний бал вихованців перед шкільної групи «Барвінок» під проникливою назвою «Зачекай, моє дитинство!».
Це був день щирих усмішок і легкого смутку, адже маленькі вихованці прощалися з безтурботною країною дитинства та готувалися зробити важливий крок у нове шкільне життя. Святкова зала наповнилася чарівною атмосферою, веселими піснями, запальними танцями, поетичними рядками та яскравими творчими виступами дітей.
Кожен номер святкової програми став відображенням щасливих миттєвостей, які малята прожили у стінах рідного дитячого садка. Вони дорослішали, відкривали для себе світ, вчилися дружити, допомагати один одному, бути добрими, щирими та сміливими.
Щиро дякуємо батькам за довіру, підтримку та плідну співпрацю, а педагогам: Колісник Наталії Михайлівні, Курило Людмилі Олексіївні та помічнику вихователя Сущенко Ірина Аркадіївні, – за любов, мудрість, невтомну працю й турботу, якими вони щодня огортали своїх вихованців.
Попереду на наших випускників чекає нова захоплива сторінка життя – шкільна країна знань. Нехай дитячі мрії обов’язково здійснюються, а спогади про щасливі роки, проведені в групі «Барвінок», назавжди залишаться у їхніх серцях.
Бажаємо нашим майбутнім першокласникам міцного здоров’я, впевненості у власних силах, цікавих відкриттів, вірних друзів та мирного неба над Україною!
Зачекай, моє дитинство… Дякуємо тобі за щасливі миті! У добру путь, дорогі випускники!








